O nás

_MG_7002

Bc. Martina Meňhartová

Move M tanečné štúdio (alebo tanečný klub) je mladá nezisková organizácia, ktorá vznikla na základe skúseností jeho zakladateliek z oblasti  tanca a modernej gymnastiky. Víziou našej organizácie je vytvoriť také miesto, kde sa jeho členovia budú cítiť spokojne a prostredníctvom pohybových aktivít načerpajú potrebnú pozitívnu energiu pre riešenie ich každodenných problémov.

Našou úlohou a poslaním je obohatiť život každého budúceho člena tanečného štúdia vhodne vybranými pohybovými aktivitami, vytvorenými pre všetky vekové kategórie.

Pre najmladšiu kategóriu „deti“  naše tanečné štúdio zaradilo aktivity zamerané na radosť z pohybu a hudby prostredníctvom najznámejších detských hudobných melódií, ktoré poznajú zo škôlok, dovolenkových destinácií, ako aj z domáceho prostredia. Deti v každom veku zbožňujú slávnostné udalosti, a preto sme pre túto skupinu vybrali množstvo tématických vystúpení a malých štúdiových / klubových osláv.

Nezabúdame ani na našich juniorov, ktorým sme zostavili množstvo moderných tanečných štýlov. Naši taneční lektori Vás naučia najbežnejšie moderné štýly, ktoré môžete vidieť vo videoklipoch známych interpretov a hudobno-tanečných skupín.

Naše heslo: „ S úsmevom a hudbou  je život krajší.“

Tešíme sa na naše spoločné stretnutie s Vami u nás v tanečnom štúdiu!