Tanečný program

Žiačky /6-8 rokov/

Latino fusion štýl

Medzi Latin Fusion zaradujeme tance ako Merengue, Bachata a Salsa, všetko spojené do úžasného tanečného programu, ktorý pobaví deti okamžite. Latinská hudba je obzvlášť skvelá na tanec a je určená pre fanúšikov všetkých vekových skupín, ktorí radi počúvajú chytľavé, temperamentné zvuky salsy, merengue, samby a ďalších. Živé rytmy Latin Fusion dokážu ako jediné vo svojom tanečnom svete zaistiť, že nôžky a topánky Vašich ratolestí sa budú otriasať vo švíkoch.

Vek 6 – 8 rokov

Čas 16.00 – 17.00

Deň Pondelok a Streda

Trvanie 1.10.- 30.6.

Poplatok 33€

Tanečný program

Veľkáčky /9-11 rokov/

SHOW DANCE + LATIN FUSION

Tanečný krúžok pre malých, veľkých žiakov s chuťou tancovať a rozvíjať sa v zábavnom, divadelnom štýle SHOW DANCE = tanec s myšlienkou ( práca s rekvizitami, kostýmami a tanečným príbehom) v spojení s LATIN FUSION prvkami. Choreografie lektoriek sú dynamické, nápadité a zamerané na Latin Fusion s prvkami show.

Vek 9 – 11 rokov

Čas 16.00 – 17.00

Deň Pondelok a Streda

Trvanie 1.10.- 30.6.

Poplatok 33€

Tanečný program

Škôlkári /4-5 rokov/

„Pohyb pre šťastné deti“

Tanečný krúžok pre najmenších v štýle známych slovenských piesní a rôznorodých choreografií našich tréneriek. Deti vo veku 4-5 rokov (Ideálne obdobie pre rozvýjanie pohybovej aktivity. Dieťa si hľadá nových kamarátov a učí sa spolupracovať)

Vedenie hodiny:
• Pohybové hry a cvičenia
• Kreatívny tanec (nápaditosť, tvorivosť vo svete detských slovenských i zahraničných skladieb.)
• V detských choreografiách sú zakomponované aj hodiny s rekvizitami (obľúbená hračka malých tanečníkov, trepotalka, loptičky, …)

Vek 4 – 5 rokov

Čas 15.00 – 15.50

Deň Streda

Trvanie 1.10.- 30.6.

Poplatok 15€